Povídka pro Lili-chan

9. dubna 2009 v 12:43 | Velvet Kisses |  Povídky
"Lili! Lili! Kde jsi? Lili!!"
"Co je? Hoří snad?"
"Lili, no konečně!" zajásala Sakura
"Co se děj... auu počkej..." snažila se Lili vyprostit z pevného objetí své sestry.

"Víš co se stalo?" vyhrkla na ni Sakura
"Nevím, ale jestli mě nepustíš, tak se to ani nedozvím..." řekla přiškrceným hlasem Lili.
"Gomen, já jsem tk šťastná!"
"Všimla jsem si, tak povídej..." řekla Lili s úsměvem a posadily se.
"Sasuke-kun se vrátil!! Lili chápeš to? On se vrátil!!"
"Vážně? A kdy? A jak to víš? Vždyť jsi právě vstala!"
"Dneska v noci jsem měla sen. Byl v něm on a stál na kraji útesu. Potom se otočil a za ním se rozpadal Orochimarův úkryt. Sasuke udělal rychlý pohyb a potom se objevil před Konohou. Dlouho tam stál a nevěděl, jak se rozhodnout. Potom se otočil a odešel jiným směrem! Pak jsem se vzbudila a..."
"Počkej, o čem to zase mluvíš?"
"Nechej mě to dovyprávět, všechno to spolu souvisí!"
"Dobře, pokračuj"
"No, víš, že já na sny moc nedám, ale tento byl strašně živý. Sice se mi o něm zdává často, ale tohle bylo jiné. Něco mi nedalo a musela jsem se jít podívat ven. Představ si, že jsem ho našla úplně na samém místě, jako bylo to ve snu! Stál tam sám a měl v očích smutek. Byl nerozhodný. Pak jsem na něho promluvila a když se otočil a usmál se tím jeho úžasným úsměvem, co jsem niky nedokázala vymazat z paměti, neudržela jsem se a padla jsem mu kolem krku. Začaly mi téct slzy a prosila jsem ho, aby neodcházel a už zůstal v Konoze."
"No a co on? Povídej! Jsem napjatá!"
"On mě nechal jen tak na svém rameni a až jsem se trochu zklidnila a podívala se na něj, pořád se usmíval. Pak mě jednou rukou objal a řekl mi, že je rád, že jsem přišla a že se právě rozhodl! Pak mě vzal za ruku a už nic neřekl, jen jsme společně šli do vesnice. On mě doprovodil domů a pak zmizel!"
"A políbili jste se konečně?"
"Ne... ale je tady! Je v Konoze! Lili!! Je mi na dosah ruky!"
"Tak to jsem ráda, že jsi aspoň trošku šťastná!"
"Trošku? Já za chvíli samým štěstím vybuchnu!"
"No, ale myslím, že kdyby jste se líbali, tak už jsi dávno vybuchla, ne?"
"No...to jo" sklopila oči Sakura a povzdechla si.
"Nevadí, určitě se uvidíte!"
"Myslíš?" zvedla oči s nadějí
"Určitě!"
"To bych byla moc ráda!"
Potom šla Sakura k Tsunade. Lili si šla sbalit pár věcí, protože dnes se měla vydat na nějakou misi a k Tsunade se měla dostavit již nachystaná.
"Vstupte!" uslyšela Tsunadin hlas po zaklepání na její kancelář.
"Áá, Lili! Přesná jako vždy! Bohužel tvoji partneři takoví nejsou, budeš muset chvilku počkat!"
"Partneři?" byla překvapená Lili, která si už poslední dobou zvykla plnit mise sama.
Pak se podívala na Sakuru, která na ni šibalsky mrkla a usmála se. Lili se na ni zašklebila, protože nesnášela, když tohle dělala. Pak už se ozvalo jen další zaklepání a do místnosti vpadl Naruto za ním vešel klidně Neji a potom ještě Akamaru a... Kiba! Lili myslela, že to neustojí! Ona bude teď několik dní s Kibou? Musela se nenápadně opřít o zeď. Podívala se na Sakuru, která se jen pochechtávala. Zatracená Sakura! To jí to nemohla říct? O Sasukem jí vypráví dlouhé básně a když se jedná o její mladší sestru, tak si všechno nechá na poslední chvíli! No to ještě dostane, ale teď...musela se soustředit na zadání mise.
Tsunade jim vše vysvětlila a velila rozchod. Misi odhadla na týden, ale to jen v nejkranějším případě. Prý posílá ty nejlepší z vesnice. V tu chvíli se cítila Lili moc dobře, když něco takového řekla o ní před ním. Podívala se na něj nenápadně, ale Kiba pozoroval Tsunade, jakoby tam Lili ani nebyla. Zato Neji si ji prohlížel se zájmem. Podívala se mu do očí a udělala škleb: Co je? Neji se jen záhadně usmál a pak všichni řekli hai a odešli.
Vydali se na cestu. Naruto šel jako první a povídal si s Kibou, který šel hned vedle něj. Lili šla za nimi a Neji poslední. Nemohla se zbavit pocitu, že ji sleduje. Pak jen pokrčila rameny a pomyslela si, že je paranoidní a přidala do kroku.
Najednou se zastavila, byli asi v polovině cesty.
"Stůjte!" vykřikla na Kibu a Naruta.
Oba ztuhli a otočili se na ni. Pak Lili přiskočila k Narutovi a začala něco sledovat. Zmizela ve křoví. Pak na ně křikla, aby ustoupili o pár krkoků zpátky a po chvilce se spustila důmyslná sít pastí. Kiba a Naruto nevěřícně hleděli, protože Narutovi chybělo pár milimetrů na její spuštění a po shlédnutí bylo jasné, že by bez zranění nevyvázli, pokud vůbec.
"No myslím, že bysme to měli vzít spíš vrchem" řekla Lili, když vyskočila zpátky na cestu.
Kiba a Naruto jen otočili hlavu a pořád měli ten vyděšený výraz. Lili nevěděla co se děje a začala se nervózně rozhlížet. Ticho prolomil Neji, který řekl, že s ní souhlasí a vyskočil nahoru. Lili se chtěla z trapné situace dostat co nejdříve a udělala to samé. Naruto a Kiba pořád stáli jako sochy, tak se Lili vrátila a šťouchla do nich, aby se probrali.
"Jdeme!" rozhodla jako jounin a velitel mise a chytila je oba za límec a vyskočila s nimi nahoru.
To je teprve nahodilo zpátky a byli schopní pokračovat.
Když se setmělo, našli si místo pro rozdělání tábora. Lili s Nejim probírali plán dalšího postupu. Naruto připravoval jídlo a Kiba... Kiba byl pryč! Lili si toho všimla a omluvila se Nejimu.
Odešla ho hledat.
Když ho našla, nevěděla, jestli se má nebo nemá přiblížit. Seděl na kameni a vedle něho ležel Akamaru. Bylo jasné, že o něčem přemýšlí. Nakonec se rozhodla, ho nějak podpořit a šla za ním.
"Ahoj, neruším?" zeptala se
"Ah...Ahoj, ne, posaď se" usmál se na ni Kiba
Lili si vedle něj sedla a jen tak spolu pozorovali noční oblohu. Poznala, že by ho jen obtěžovala, kdyby ho zahrnula mnoha otázkami.
Pak ticho prolomil Kiba
"Chtěl jsem Ti poděkovat za to po cestě"
"To nestojí za řeč" byla trošku nervózní Lili
"Ale stojí a nejen za řeč, víš, já si toho vůbec nevšiml a nebýt Tebe, asi bych z toho jen tak nevyvázl!"
"Určitě ano! Nezapomínej, že umím i léčit!" mrkla na něj Lili a rozhodla se, že nebude smutný.
Energicky se zvedla. "Pojď, Naruto už určitě nachystal jídlo a bude naštvaný, pokud ho nevychválíme do nebeských výšin!" usmála se a nabídla mu ruku.
Kiba se taky usmál a hodil starosti za hlavu. Ruku přijal a došli spolu k táboru. Tam se nenápadně pustili a sedli si k ohni.
Naruto začal něco vyprávět a Neji se s ním začal hádat. Lili chvíli pozorovala jejich šarvátku, ale potom neodolala a podívala se na Kibu. Zjistila, že ji se zájmem sleduje a když ho nachytala usmál se na ni. Úsměv mu oplatila. Bylo to jako z filmu, kdy kolem Vás všechno plyne, ale vy vnímáte jen jeho úsměv a oči.
Zbytek mise probíhal bez větších problémů. Po 5 dnech se objevili před Konohou. Vyadli se do kanceláře Tsunade a podali zprávu. Tsunade jen kývla hlavou, že si to přesně takto představovala a zavelila rozchod. Venku Naruto navrhl oslavu u Ichiraku. Všichni souhlasili. Lili se potom zvedla, že musí jít a že děkuje. Chtěla zaplatit, ale Kiba ji chytil za ruku, že to dělat nemusí. Udiveně se na něj podívala a pak se usmála.
"Díky"
"Příště mi to můžeš vynahradit!"
"Jasně! zasmála se a odešla.
Po několika krocích se zarazila. Znamená to, že mají s Kibou rande!?
Přišla domů a hledala Sakuru. Našla ji zachumlanou v posteli.
"Tak tohle ne, sestřičko" pomyslela si a chtěla na ni skočit. Když v tom vešla Sakura do pokoje z koupelny s kartáčkem v ruce a nechápavě ji pozorovala.
"Co to děláš?" zeptala se
Lili sebou leknutím škubla a zírala na Sakuru.
"Co tady děláš?"
"Jsem doma" odpověděla Sakura uraženě
"Kdo je u Tebe v posteli?"
Sakura trochu zčervenala a odtáhla Lili do jejího pokoje.
"Neříkej mi, že je to Sasuke!" vyhrkla Lili, když viděla její výraz
"Dobře, neřeknu Ti nic"
"Kecáš! Dělej, povídej! Co se dělo?"
"No, když jsi odešla, tak přišel k Tsunade i Sasuke a všechno s ní probíral, co se událo a dal jí všechny informace o činnosti Orochimara, taky něco o Akatsuki. Nakonec to bylo docela užitečné..." povzdechla
"A jak se dostal od Tsunade k Tobě do postele?" řekla nedočkavě Lili
"Potom chtěl odejít, ale Tsunade mě pověřila, abych mu ukázala co je v Konoze nového a seznámila ho se vším. No a potom mě Sasuke pozval na večeři. No a znáš to, nějak se to zvrtlo, já se nechala provést jeho sídlem a skončila jsem v jeho posteli. Pak jsme šli párkrát ven no a nakonec jsme se tomu přestali bránit a chodíme spolu! A tak se včera dostal do mé postele... Jo prosim Tě, co ses chystala udělat?"
"Skočit na Tebe...teda na něj...ale původně na Tebe!"
"Ještě, že jsem přišla!" začala se smát Sakura
"To jo, ale stejně Tě nemine trest!"
"Za co?" podivila se Sakura
"Ty se ještě ptáš? Za Kibu samozřejmě!"
"Aha, promiň, ale já se to dozvěděla o 5 minut dřív než ty! Ale povídej, co se událo mezi Váma?"
"Hmm...fajn... No, nejdřív si mě moc nevšímal, ale pak jsem je zachránila před pastí a po přepadení jsem jim vyléčila pár zranění. Taky jsem zachránila zadek Narutovi. Mám pocit, že jsem na Kibu trošku zapůsobila, protože si mě pak víc všímal a povídali jsme si. Dost si rozumíme. Nakonec jsme se jednou večer sebrali ode všech dál a... bylo to nádherné! Ale myslela jsem, že to tím skončí. Jenomže, chyba lávky, dneska jsme si dohodli rande!"
"Vážně? Lili, mám z Tebe radost! A kdy?"
"No to nevím, jen když jsem odcházela z rámenu, tak říkal, že bude příště... Takže, někdy příště"
"Nemůžeš to přece jen tak nechat! Udělej pro to maximum, nebo Ti uteče ani nebudeš vědět jak!"
"Hmm, máš pravdu...ale jak to mám udělat, aby to nevypadalo moc nápadně?"
"Můžeš ho přece potkat někde na tréninku a normálně ho někam pozvi!" obě se otočili a ve dveřích stál Sasuke.
"Ahoj, Sasuke!" řekla Lili
"Ahoj Lili, rád Tě vidím!"
"To já Tebe taky...ale teď se jdu osprchovat..."
"No, my stejně půjdeme, viď Sakuro?"
"Jasně" usmála se Sakura a oba odešli.
Lili se osprchovala a potom se zabalená do ručníku posadila na parapet okna a hleděla na Kohnohu. Byl krásný jarní den, svítilo slunce a bylo příjemně teplo. Hleděla na oblohu a pozorovala jak se rozplývá poslední malý bílý mráček na dokonale modrém nebi.
Najednou zahlédla něco, jak padá z nebe. Pozorovala zvětšující se tečku, která postupně dostávala tvar. Zaujala ji a sledovala, kam dopadne. K jejímu úžasu padla přímo před ni. Vzala růži do ruky a všimla si malého lístečku: Moc Ti to sluší!
Hleděla na něj a pak se rozhlédla kolem sebe. Najednou si všimla Kiby, který seděl na střeše domu a usmíval se na ni. Lili zrudla, protože si uvědomila, že toho na sobě moc nemá. Kiba na ni zamával, ale ona zajela do pokoje. Srdce jí bušilo až v krku. Pak se rozhodla se obléct. Když na sebe soukala tričko, ozval se Kiba, který mezitím vešel otevřeným oknem.
"Víc Ti to sluší bez něj"
Lili sebou trhla a otočila se na něj. Chtěla něco říct, ale on byl rychlejší a utišil ji polibkem.
"Jsi krásná!" řekl a povalil ji do postele.
Mezi vzdechy jí do ucha pošeptal, že ji miluje a Lili myslela, že štěstím snad zemře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti povídka?

ano
ne

Komentáře

1 kisa-uchiha...Tvoje SBééénko kisa-uchiha...Tvoje SBééénko | Web | 9. dubna 2009 v 14:56 | Reagovat

ja se mam taky dobre a pude dneskja s kamoskou ven

2 lili-chan lili-chan | Web | 9. dubna 2009 v 15:42 | Reagovat

jej dikes  

3 lili-chan lili-chan | Web | 9. dubna 2009 v 15:42 | Reagovat

je dikes

4 Winri ^-^ Winri ^-^ | Web | 9. dubna 2009 v 16:40 | Reagovat

Ahoj!  máš u mě anime podobu XD

5 Winri ^-^ Winri ^-^ | Web | 9. dubna 2009 v 16:41 | Reagovat

ahoj! máš u mě anime podobu!

6 Miharu No Sabaku Miharu No Sabaku | Web | 9. dubna 2009 v 17:26 | Reagovat

Ahojky lasko na blogu je uz 2 cast poviedky :) http://daikei.blog.cz/0904/anbu-high-school-prvy-den-a-hned-po-skole-part-2

7 krikolka-hime ♥SB-které tě lovuje :-* ♥ krikolka-hime ♥SB-které tě lovuje :-* ♥ | E-mail | Web | 9. dubna 2009 v 18:55 | Reagovat

hojík :) jak se máš?
jinak vyhrála jsi 2 místo v SONB.. není sice žádný článek... páč nemám teď čas... ale už se najdeš pod záhlavím i s dalšíma výherkyněma :) paa

8 Midori Midori | E-mail | Web | 9. dubna 2009 v 20:17 | Reagovat

Supr povídka Velvet, píšeš fakt dobře. n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama